Alle mensen

Rob van Muilekom

Rob van Muilekom

Lid Gedeputeerde Staten

Binnenstedelijke ontwikkeling, wonen, gezonde leefomgeving, cultuur&erfgoed, organisatie en sociale agenda
Marieke Lejeune

Marieke Lejeune

Statenlid en fractievoorzitter. Algemeen aanspreekpunt voor burgers, organisaties en gemeenten in de provincie Utrecht

Omgevingswet, omgevingsvisie, ruimtelijke ontwikkeling, herindeling&bestuurskracht en Europa - Regio West: Ronde Venen, Montfoort, Lopik, Oudewater, Woerden, Stichtse Vecht
Julie d’ Hondt

Julie d’ Hondt

Statenlid

Verkeer&vervoer, Openbaar Vervoer, fietsbeleid, kunst&educatie en financiën - Regio (voormalige) BRU: Utrecht, Zeist, De Bilt, Bunnik, Houten, Nieuwegein, IJsselstein, Vianen
Osman Suna

Osman Suna

Statenlid

Kantorenvisie, leegstand, binnenstedelijke ontwikkeling en huisvesting statushouders - Regio Zuidoost: Wijk bij Duurstede, Veenendaal, Renswoude, Rhenen, Utrechtse Heuvelrug
Wilma de Boer-Leijsma

Wilma de Boer-Leijsma

Statenlid

Natuur, water, landschap, gezonde leefomgeving, landbouw, faunabeheer en dierenwelzijn - Regio Eemland: Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Leusden, Soest, Woudenberg, Eemnes
Mohamed Talhaoui

Mohamed Talhaoui

Commissielid

arbeidsmarkt&onderwijs, stage- en leerplekken, toerisme&festivals, recreatieschappen en vitale regio's
Egbert de Vries

Egbert de Vries

Waterschap AGV

Soraya Layeb

Soraya Layeb

Waterschap AGV

Simon Deurloo

Simon Deurloo

Waterschap AGV

Gerjet Wisse

Gerjet Wisse

Waterschap AGV

Mathilde Maijer

Mathilde Maijer

Waterschap V&V

Constantijn Jansen op de Haar

Constantijn Jansen op de Haar

Waterschap De Stichtse Rijnlanden

Nanda van Zoelen

Nanda van Zoelen

Waterschap De Stichtse Rijnlanden

Bea de Buisonjé

Bea de Buisonjé

Waterschap AGV

Portefeuilleverdeling

Portefeuilleverdeling

Wie doet wat?

Bekijk het hier
Liesbeth van Dijk

Liesbeth van Dijk

Waterschap V&V

Eppo Gutteling

Eppo Gutteling

Waterschap V&V

Kees de Kruijf

Kees de Kruijf

Waterschap V&V

Annet Krijgsman

Annet Krijgsman

Commissielid

Energietransitie&klimaat, gezonde leefomgeving, bodem&water en natuur&landbouw
Willy Wagenmans

Willy Wagenmans

Woordvoerder Milieu en gezonde leefomgeving

Aanspreekpunt Regio Utrecht (BRU gebied)
Denise ter Horst

Denise ter Horst

Fractiemedewerker PvdA Statenfractie Utrecht

René Harinck

René Harinck

Gewestbestuur

Voorzitter, Aanspreekpunt voor de regio West (Ronde Venen, Lopik, Montfoort, Oudewater, Stichtse Vecht, Woerden)
Sytse Koopmans

Sytse Koopmans

Gewestbestuur

Secretaris, Aanspreekpunt Regio Zuid-Oost (Wijk bij Duurstede, Veenendaal, Renswoude, Rhenen, Utrechtse Heuvelrug)
Henk de Jong

Henk de Jong

Gewestbestuur

Penningmeester, Aanspreekpunt voor de Regio Eemland (Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Leusden, Soest, Woudenberg, Eemnes)
Hans Blom

Hans Blom

Gewestbestuur

PS Fractievolger
Gert Mulder

Gert Mulder

Gewestbestuur

Fractievolger Waterschappen, , Aanspreekpunt voor de regio Zuid Oost (Wijk bij Duurstede, Veenendaal, Renswoude, Rhenen, Utrechtse Heuvelrug)
Bert Veenstra

Bert Veenstra

Gewestbestuur

Campagnecoördinator
Ersin Bölükbaş

Ersin Bölükbaş

Gewestbestuur

Nieuwe Nederlanders, Diversiteit en (migranten) jeugdzorg. Aanspreekpunt voor de regio Utrecht (BRU gebied)
Wim Verhage

Wim Verhage

Gewestbestuur

Webmaster
Jan Reerink

Jan Reerink

Waterschap De Stichtse Rijnlanden

Frans van Bork

Frans van Bork

Waterschap De Stichtse Rijnlanden

Leny van Vliet-Smit

Leny van Vliet-Smit

Waterschap AGV

Fractievoorzitter
Mirugia Sikkens

Mirugia Sikkens

Waterschap AGV

Reinie Kaas

Reinie Kaas

Waterschap AGV

Duo-AB lid
Aart van Malenstein

Aart van Malenstein

Waterschap V&V

Fractievoorzitter
Dik Meijer

Dik Meijer

Gewestelijke Ondersteuningsgroep Zorg en Welzijn

voorzitter ad interim
George Panka

George Panka

Gewestelijke Ondersteuningsgroep Zorg en Welzijn

secretaris ad interim
Aad Burger

Aad Burger

Gewestelijke Ondersteuningsgroep Zorg en Welzijn

Ombudsteams binnen het gewest Utrecht

Ombudsteams binnen het gewest Utrecht

Jopie Nooren

Jopie Nooren

Eerste Kamer

Grace Tanamal

Grace Tanamal

Tweede Kamerlid

Sociale zaken: mantelzorg, vrijwilligerswerk, verlofregeling
Loes Ypma

Loes Ypma

Tweede Kamerlid

Primair en Speciaal Onderwijs, Passend Onderwijs, Jeugdzorg
Peter Weijland

Peter Weijland